o poveste ficțională inspirată dintr-un jurnal intim
despre sex, iubire, cuplu, prietenie. imaginarea unor fapte reale trăite de o minte liberă și psihedelică precum a personajului.
Podul
Solicitați un link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Alte aplicații
-
Bridge from Ting on Vimeo.
Morala din spatele filmuletului e pe cat se poate de vizibila. Orgoliul, demnitatea, dezacordurile dintre noi nu ne ajuta niciodata, nici macar sa traversam un pod . . .
frumos :)... ... insa ce faceau primii doi sta in felul de a fi a oamenilor... asa a fost de la inceputuri... sunt prea putini cei care urmeaza al doilea exemplu
Va imaginati ce s-ar fi intamplat daca sarea ursul asa cum au facut-o cei mici? Se rupea podul cu totul. Morala este sa ocolesti McDonaldsul, atunci vei avea nu o burta ci un loc de trecere...
Orgoliul, demnitatea si dezacordurile dintre noi si fata de noi sunt o mica parte din experienta aceasta numita viata. Fara ansamblul de imperfectiuni insumate cu asa zisa pozitivitate acceptata de omenire duce la perfectiune. Locul din care am evadat datorita disperarii infinite de a intelege si a fi un infinit.
Buna @29decembrie, cred ca esti plecata pe undeva si nu mai scrii nimic. Ti-am trimis prin Gmail fotografii din orasul tau. Mai spune-ne ceva noutati. Iti doresc o zi frumoasa !!! ION
Comentarii
... insa ce faceau primii doi sta in felul de a fi a oamenilor... asa a fost de la inceputuri... sunt prea putini cei care urmeaza al doilea exemplu
Dee'
doar ca evident nu au cum sa va ajute la traversarea podului.. :P
funny
<3
Iti doresc o seara frumoasa!:)*
cred ca esti plecata pe undeva si nu mai scrii nimic. Ti-am trimis
prin Gmail fotografii din orasul
tau. Mai spune-ne ceva noutati.
Iti doresc o zi frumoasa !!! ION
si da, filmuletul e foarte expresiv. :)
Apropo, am un concurs in desfasurare. Poate participi!
http://domnisoara1.blogspot.com/2011/09/concurs.html