o poveste ficțională inspirată dintr-un jurnal intim
despre sex, iubire, cuplu, prietenie. imaginarea unor fapte reale trăite de o minte liberă și psihedelică precum a personajului.
cum altfel ?
Solicitați un link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Alte aplicații
-
vreau să-mi strig pur şi simplu bucuria de a redescoperi dragostea din mine ...
şi cum altfel să o fac, dacă nu privind din nou la tine ?
Solicitați un link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Alte aplicații
Comentarii
Anonim a spus…
"He's so contagious. He turns my pages. He's got me anxious. He's what I waited for." :)
Poate ca ai redescoperi iubirea din tine uitandu-te la el doar daca si el si-ar dori asta,daca nu-si doreste si el, cred ca ar trebui sa-ti indrepti privirea spre un "altul",nu oricine ,cu un " altul perfect" .Stiu ca era o intrebare retorica ,dar am vrut sa dau un raspuns.
Si dragostea lor explodeaza ca aburul tinut prea mult sub presiune.
Imi face deosebita placere sa-ti urmaresc blogul. Stii, e asa..imi place sa-l vizitez atunci cand vreau sa-mi limpezesc mintea. Si reusesti, de fiecare data, involuntar.
Comentarii
He turns my pages.
He's got me anxious.
He's what I waited for." :)
fii pozitiva, indiferent!
Sper sa dureze muuuult! O zi buna!
Mi se pare ca e unul dintre cele mai grele lucruri .
Imi place ! :)
Imi face deosebita placere sa-ti urmaresc blogul. Stii, e asa..imi place sa-l vizitez atunci cand vreau sa-mi limpezesc mintea. Si reusesti, de fiecare data, involuntar.