apa soare si nisip.
cu atat traiesc zilele acestea.
am fost cam ocupata cu inscrierea la facultate si nu mi-am facut timp pentru blog.
va voi povesti diseara . . .
cu atat traiesc zilele acestea.
am fost cam ocupata cu inscrierea la facultate si nu mi-am facut timp pentru blog.
va voi povesti diseara . . .
Comentarii
La ce facultate te-ai inscris?:)
Frumooooos, apa si nisip. <3
Aa, nu stiam ca te inscri la facultate, nu ti-am urat bafta... Sper ca ai avut!! :D